Proje Açıklaması

2. El Set Üstü Ocak Alanlar

Fazla eşyaları elden çıkarmak genellikle sorun olur. Saklamak ise ekstra yer ister. Ocağınızı değiştirdiniz ve eski ocağınızı satmak istiyorsunuz. Ya da yeni bir eve taşındınız ve bu evde ocak var. Evlendiniz ve eşya fazlanız ortaya çıktı. Gıda hazırlama yapılan bir işletmeniz ve ocaklarınızı revize ettiniz. Bu durumda ne yapabilirsiniz? Kesinlikle set üstü ocak alan yerler sizin için iyi bir alternatif olabilir. Böylece hem yer kaplama sorununuzu ortadan kaldırışınız, hem de eski ocağınızı değerlendirmiş olursunuz. İkinci el ocağınızı satışa çıkartmak, yeni aldığınız ocağın maliyetini de düşürür. Bu şekilde eşyaların geri dönüşümü de sağlanır. Çevreye daha az zarar verirsiniz ve kullanılabilir durumda olan ocaklarınız bir başkasına daha uzun yıllar hizmet eder.

Kapınızdan Teslim Alıyoruz

Firmamız bu konuda sizleri büyük bir yükten kurtarır. Kapınıza kadar gelip, sizin için fazla olan ocağı alarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Böylece ikinci el ocak alanlar arasında bir fark yaratır. Elinizde satmak istediğiniz bir ocak varsa tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. İletişim için telefon açabilir ya da Whatsapp kullanabilirsiniz. Bu kanallar aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, sizin uygun olduğunuz bir zamanı belirleriz. Ardından kararlaştırdığımız tarihte adresinizde oluruz. Her türlü ocak firmamız tarafından satın alınır. Ankastre, solo, elektrikli, gazlı, doğalgazlı; kullanım yeri ve şekline bakılmaksızın bütün ocaklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sanayi tipi ocaklarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapıya kadar hizmet veren firmamız, sizi ikinci el eşyalarınızı ne yapacağınızı düşünme derdinden kurtarır. Firmamız için eşyalarınızı almanın aşamaları vardır. Bizimle iletişim kurduğunuzda sizden ocağınızın fotoğraflarını talep ederiz. Bu fotoğraflar doğrultusunda ocağınız için bir değer belirlenir. Değer belirlenirken ocağın markası, tipi, kullanım yılı ve kozmetik özellikleri göz önüne alınır. Fotoğraflarla birlikte bu ayrıntıları da bize ilettiğiniz takdirde tam bir değer hesaplaması yapılır. Size bir fiyat teklifi verilir. İkinci El Ocak alan yerler arasında en iyi fiyat teklifini firmamızdan alacağınızı garanti ederiz. Anlaşma sağlandığı takdirde kapınızdan ocağınız teslim alınır ve belirlenen ücret tarafınıza ödenir. Eski ocağınızı saklama ve taşıma derdinden kurtuluşunuz.

İstanbul’un Tüm İlçelerinde ve Mahallelerinden İkinci El Beyaz Eşya Satın Alım Hizmeti Buzdolabı, çamaşır makinesi,bulaşık makinesi, fırın yada mobilyalarınızı nakite çevirmek satmak istiyorsanız hemen bizi arayın adresinizden gelip alalım.
Adalar ⋆ Arnavutköy ⋆ Ataşehir ⋆ Avcılar ⋆ Bağcılar ⋆ Bahçelievler ⋆ Bakırköy ⋆ Başakşehir ⋆ Bayrampaşa ⋆ Beşiktaş ⋆ Beykoz ⋆ Beylikdüzü ⋆ Beyoğlu ⋆ Büyükçekmece ⋆ Çatalca ⋆ Çekmeköy ⋆ Esenler ⋆ Esenyurt ⋆ Eyüp ⋆ Fatih ⋆ Gaziosmanpaşa ⋆ Güngören ⋆ Kadıköy ⋆ Kağıthane ⋆ Kartal ⋆ Küçükçekmece ⋆ Maltepe ⋆ Pendik ⋆ Sancaktepe ⋆ Sarıyer ⋆ Silivri ⋆ Sultanbeyli ⋆ Sultangazi ⋆ Şile ⋆ Şişli ⋆ Tuzla ⋆ Ümraniye ⋆ Üsküdar ⋆ Zeytinburnu

TEKLİF AL

Nasıl Çalışırız?

ANALİZ

Bize satmak istediğiniz eşyalarınızın listesini gönderin.

İNCELEME

Tüm eşyalarınızı hızlıca inceleyelim.

FİYAT VERME

Tüm eşyalarınız için en iyi fiyat teklifini verelim.

SATIŞ İŞLEMİ

Yerinize gelir, eşyalarınızı satın alır ve nakit paranızı elinize veririz.

Hizmetlerimizden Faydalanın

Hizmetlerimizden faydalanmak için aşağıdaki formu doldurup, bize ulaşabilirsiniz.

Adınız *
Soyadınız *
Mail Adresi *
Telefon

KONU

Hangi konuda yardımımıza ihtiyacınız var?