Proje Açıklaması

2. El Buzdolabı Alanlar – Alan Yerler

Beyaz eşyalarını yenilemek isteyenler ya da herhangi başka bir nedenden dolayı beyaz eşyalarını satmayı düşünenler, piyasadaki ikinci el beyaz eşya fiyatlarını çok iyi bilmelidir. Özellikle buzdolabı gibi büyük beyaz eşyalarda, zarar etmeden satabilmek önemlidir ancak piyasadaki fiyat karşılaştırmasını yapabilmek çok zordur. Bu konuda uzman desteği alınması hem satacak kişinin zarar etmemesi açısından hem de ürünün gerçek değerini anlamak açısından önemlidir. İkinci el bir buzdolabı satışında fiyatlandırmaya etki eden noktalar; markası, kaç senelik olduğu, ne kadar eskidiği ve sorunsuz çalışıp çalışmadığıdır. Samsung marka buzdolaplarında satışlar daha hızlı olabilmektedir. Bu iş ile ilgilenen ekipler, buzdolabının direkt olarak incelemesini gerçekleştirerek ikinci el beyaz eşyalarınızı fiyatlandırmaya etki eden noktaları tespit eder. Ardından piyasa üzerindeki diğer fiyatlar ile karşılaştırma sağlayarak en uygun fiyatı belirler ve belirtilen adresten buzdolabını alarak nakit ödeme sağlar.

Sıfır kapalı kutu buzdolabı satın alan yerler

Arçelik marka buzdolabları da en çok satılan markalar arasında yer alıyor. İyi markalardan olan buzdolabları uzun ömürlü kullanım sağladığı için, fiyat olarak daha yüksek bir rakamdan satılabiliyor. Elbette bu alanda hizmet veren ekip için Beko markası da oldukça iyi sayılanlardandır. Markalar arasında belirlenen fiyatlarda, dolabın kullanım durumu da en az markası kadar önemlidir. Bosch marka bir buzdolabı da iyi bir fiyattan satılabilecekken, en küçük arıza bu fiyatı düşürebilir. Daha ortalama bir fiyat verecek olan Regal marka bir buzdolabı da yeni olması ile diğerlerinden daha yüksek fiyata satılabilir. Satmak istediğiniz buzdolabı için hiçbir prosedür ile uğraşmanıza gerek kalmadı. Uzman ekip dolabınızı incelesin ve en uygun fiyata direkt sizden satın alsın.

buzdolabı satmak istiyorum

Elektrikli ev aletleri dünya genelinde geniş bir pazarlama ve satışa ağı üzerinden kullanıcılara sunuluyor. Son 10 yılda giderek gelişen bu sektör ülkemizde de önemli bir pazar ağına sahip durumda. Buzdolabı, elektrikli ev aletleri kategorisinde en çok satışı gerçekleştirilen ürünlerden biri. Firmamız bu konuda müşterileri için ikinci el buzdolabı alım-satım hizmeti veriyor. İkinci el buzdolabı alımı için müşterilerine çeşitli avantajlar sağlayan firmamız ürünlerinizi iyi bir fiyat karşılığında satın alıyor.

Buzdolabınızı ikinci el piyasası rakamlarına göre iyi bir fiyattan satın alan firmamız, bu konularda müşterilerine yönelik çözümler üretiyor. Arçelik, Beko, Ariston, Regal, Electrolux, Samsung, AEG ya da diğer markalardaki buzdolablarınız ile ilgileniyoruz.

buzdolabı alanlar
ikinci el buzdolablarınızı derin dondurucularınızı nakite çeviriyoruz

İkinci el buzdolabı alan yerler arasında müşterileri ile kaliteli bir iletişim kurmayı prensip haline getiren firmamız ikinci el eşya konusunda sizlere destek sağlıyor. A+ sınıfı, B+ sınıfı ya da C+ sınıfı buzdolaplarınız için özelliklerine göre bir fiyatlandırma sunuyor ve ayrıntılı olarak inceliyoruz. Yeni bir buzdolabı satın almayı mı planlıyorsunuz? Öyleyse eski buzdolabınızı iyi bir fiyat aralığında bizlere satabilirsiniz. 2. el sıfır buzdolabı alanlar arasında iyi bir prestije sahip olan firmamız bu konudaki beklentilerinizi karşılamak için sizleri bekliyor. Tek ya da çift kapalı eski ya da yeni nesil buzdolaplarınız firmamız tarafından değerlendiriliyor. İkinci el alım-satım avantajlarından yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

2el buzdolabı alanlar, buzdolabı alanlar, buzdolabı satın alanlar, ikinci el buzdolabı, ikinci el buzdolabı alanlar, sıfır buzdolabı alanlar

 

Anadolu Yakası Hizmet Bölgeleri
Maltepe İkinci El Eşya
Pendik İkinci El Eşya
Sancaktepe İkinci El Eşya
Kartal İkinci El Eşya
Kadıköy İkinci El Eşya
Çekmeköy İkinci El Eşya
Adalar İkinci El Eşya
Sultanbeyli İkinci El Eşya
Şile İkinci El Eşya
Tuzla İkinci El Eşya
Ümraniye İkinci El Eşya
Üsküdar İkinci El Eşya
Beykoz İkinci El Eşya
Ataşehir İkinci El Eşya

Avrupa Yakası Hizmet Bölgeleri
Arnavutköy İkinci El Eşya
Avcılar İkinci El Eşya
Bağcılar İkinci El Eşya
Bakırköy İkinci El Eşya
Başakşehir İkinci El Eşya
Bayrampaşa İkinci El Eşya
Beşiktaş İkinci El Eşya
Beylikdüzü İkinci El Eşya
Büyükçekmece İkinci El Eşya
Çatalca İkinci El Eşya
Esenler İkinci El Eşya
Esenyurt İkinci El Eşya
Eyüp İkinci El Eşya
Fatih İkinci El Eşya
Gaziosmanpaşa İkinci El Eşya
Güngören İkinci El Eşya
Kağıthane İkinci El Eşya
Küçükçekmece İkinci El Eşya
Sarıyer İkinci El Eşya
Silivri İkinci El Eşya
Zeytinburnu İkinci El Eşya
Şişli İkinci El Eşya
Sultangazi İkinci El Eşya
Bahçelievler İkinci El Eşya

TEKLİF AL

Nasıl Çalışırız?

ANALİZ

Bize satmak istediğiniz eşyalarınızın listesini gönderin.

İNCELEME

Tüm eşyalarınızı hızlıca inceleyelim.

FİYAT VERME

Tüm eşyalarınız için en iyi fiyat teklifini verelim.

SATIŞ İŞLEMİ

Yerinize gelir, eşyalarınızı satın alır ve nakit paranızı elinize veririz.

Hizmetlerimizden Faydalanın

Hizmetlerimizden faydalanmak için aşağıdaki formu doldurup, bize ulaşabilirsiniz.

Adınız *
Soyadınız *
Mail Adresi *
Telefon

KONU

Hangi konuda yardımımıza ihtiyacınız var?